8,5% na lokacie dla nowych klientów w Inbank Polska

   Lokatę Na Start na 3 miesiące z oprocentowaniem 8.50% w skali roku może założyć Nowy Klient, czyli osoba, która nie posiada obecnie i nie posiadała wcześniej żadnych lokat w Inbank. Nie ma konieczności zakładania konta oraz spełniania dodatkowych warunków.
Minimalna kwota lokaty – 1 000 zł
Maksymalna kwota lokaty – 50 000 zł

   Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o lokatę i zasilimy ją kwotą od 1000 do 50 000 zł. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Lokata domyślnie zakłada się jako odnawialna – możemy to zmienić na etapie zawierania umowy lub później – jednak warto mieć na uwadze, że lokata odnawiając się otworzy się na aktualnych w danym momencie warunkach lokaty standardowej powiększonej o bonus 0.1 p.p. Czyli jeśli za 3 miesiące bank będzie oferować lokatę 3-miesięczną o oprocentowaniu 8% to nasza lokata odnawiając się będzie oprocentowana na 8,1%.

ZAŁÓŻ LOKATE TUTAJ

    Proces zakładania lokaty jest bardzo prosty. Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie na stronie banku. Przechodzimy wszystkie kroki i na końcu dokonujemy zasilenia lokaty za pomocą przelewu internetowego (tak jakbyśmy kupowali coś na allegro czy sklepie internetowym).

 Inbank Oddział Polska jest bankiem estońskim a swoją działalność rozpoczął w 2017 roku.
Depozyty złożone w Inbank Oddział w Polsce gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny maksymalnie do 100 tyś EUR, więc większość z nas pewnie nawet nie zbliży się do tej wartości 😉

   Z usług banku korzystam już kilka lat i szczerze polecam. Inbank ma jedne z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku a cały proces zakładania lokat odbywa się w 100% online.

ZAŁÓŻ LOKATE TUTAJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Polecam moje poprzednie artykuły:
Ile jest warta reprezentacja Polski w piłce nożnej podczas mundialu w Katarze 2022?
Global Connect z zagranicznymi akcjami wystartował na GPW
Wyniki portfela inwestycyjnego po III kwartale 2022 roku w cieniu Sasina
Dlaczego nie inwestuje w spółki z WIG20?
Wakacje kredytowe – jaka jest moja decyzja?

4 thoughts on “8,5% na lokacie dla nowych klientów w Inbank Polska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *