O mnie

Cześć wszystkim,

Jestem Łukasz. Skończyłem studia na kierunku finanse i rachunkowość. Interesuje się finansami, giełdą a także rozwojem osobistym. Śledzę na bieżąco co dzieje się w polskiej i światowej gospodarce.

O czym będę pisać na blogu?
Na pewno skupię się na podstawach finansów osobistych, jak o nie zadbać, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać. Przedstawię różne pomysły na oszczędzanie i inwestowanie kapitału, ich plusy i minusy. Podzielę się z jakich produktów/instytucji finansowych korzystam.
Postaram się również pokazywać jak działa gospodarka, finanse publiczne, podatki.

Nie unikam trudnych tematów, więc pojawią się również wpisy o charakterze politycznym. Niektóre decyzje i pomysły polityków będę rozbierać na czynniki pierwsze.

Postanowiłem więc stworzyć miejsce, gdzie od czasu do czasu podzielę się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Jeśli kogoś one zainteresują, będzie mi bardzo miło.

Jeśli masz jakieś propozycje, sugestie, pytania, zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem mowaofinansach@gmail.com lub przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

PS Post będzie aktualizowany 🙂

Pamiętaj, że treści na moim blogu są tylko moimi osobistymi poglądami i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Nie próbuj kopiować moich działań bez refleksji i pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.