Citibank rozdaje smartfony! Do zgarnięcia LG K30 Dual Sim o wartości aż 599 zł

Citibank przyzwyczaił do bardzo korzystnych promocji. I tak jest tym razem.
Za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity i spełnienie dosyć prostych warunków możemy zgarnąć smartfon LG K30 Dual Sim o wartości aż 599 zł.  Spraw prezent sobie lub Twoim bliskim.

Smartfon LG K30 Dual Sim za wyrobienie karty kredytowej

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.
Podstawowe wymagania:
– wiek – minimum 18 lat,
– dochód netto – minimum 1200 zł,
– zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli powyższe warunki są przez nas spełnione to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych. Wystarczy dołączyć potwierdzenia przelewów wynagrodzenia jakie otrzymujemy na konto.

 

<<<PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI>>>

 

Jak otrzymać nagrodę ?


Warunki są bardzo proste, a mianowicie:
– należy zalogować się minimum raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu pełnego miesiąca od podpisania umowy o kartę (jeśli podpiszemy umowę w listopadzie to mamy czas do grudnia, jeśli w grudniu to do końca stycznia),
– w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę należy dokonać transakcji kartą o łącznej wartości min. 2 000 zł. Jeśli umowę podpiszemy w listopadzie to mamy czas aż do lutego 2020 roku.

Wystarczy, że co miesiąc zapłacimy kartą za zakupy o wartości około 600-700 zł. Ważne, aby przez 3 miesiące  wydać kartą 2 000 zł. W grudniu mamy święta, więc o spełnienie warunków nie będzie trudno.

Bank zaznacza, że pod uwagę będzie brał wszystkie transakcje bezgotówkowe, oprócz transakcji szczególnych (czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiaczy” obrotów kartą). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy np. w sklepie czy na stacji paliw.

Płatności warto wykonywać jak najszybciej – bank poinformuje nas bowiem o spełnieniu warunków promocji za pomocą wiadomości w poczcie wewnętrznej w bankowości Citibank Online w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli np. 2000 zł wydamy już w grudniu, to wiadomość o przyznanym smartfonie dotrze do nas do końca stycznia.

A kiedy urządzenie zostanie wysłane? Zgodnie z regulaminem LG K30 Dual Sim LMX320EMW trafi do nas najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W powyższym przykładzie będzie to luty.

Smartfon będzie nowy i objęty pełną, 24-miesięczną gwarancją.
 Im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy urządzenie.

 

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity ?

 

Zgodnie z informacją widniejącą na stronie banku rzeczywista stopa procentowa wynosi 10,47% w skali roku. Bank ma obowiązek podawać reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane są przez 12 miesięcy w równych ratach.
W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – należy używać karty kredytowej mądrze i spłacać ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bez-odsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek. Jeśli spłacimy kartę od razu po otrzymaniu wyciągu bankowego (wyciąg jest widoczny w systemie bankowości internetowej) nie zapłacimy ani grosza odsetek.

Karta kredytowa jest darmowa. Jednak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy dodatkowa karta będą płatne. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji/usług, to opłaty nie będzie.

Po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty (można to zrobić z poziomu strony internetowej banku).

Niestety sam nie mogę wziąć udziału w promocji, ponieważ brałem udział w poprzedniej akcji Citibanku, w której zgarnąłem 400 zł w gotówce. Teraz muszę odczekać jakiś czas, zanim wezmę udział w kolejnej. 🙂

W razie pytań służę pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *