2,7% na koncie oszczędnościowym utrzymane + 200 zł premii w Banku Millennium

W dzisiejszym wpisie przyjrzę się ofercie Banku Millenium, z którego sam korzystam od lat.

Konto oszczędnościowe Profit oferowane przez Bank Millenium to oprocentowanie na poziomie 2,7% do 100 tys zł, przez 100 dni.
Plusem tego konta oszczędnościowego jest powtarzalność promocji, wystarczy na koniec okresu promocyjnego przelać środki na inne konto (w innym banku) by potem wrócić ze środkami na kolejną odsłonę promocji.

Warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Kolejnym warunkiem jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą.

Niezbędne jest konto osobiste i tutaj również bank przygotował promocję.

Aktualnie trwa promocja i nowy klient zgarnia dodatkowo łatwe 200 zł premii.

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

  • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 25.09.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.09.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Należy jedynie pamiętać, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikowi placówki.

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest znakiem rozpoznawczym tego banku). 

Po pierwsze, do 30.09.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Po drugie należy spełnić warunki „darmowości” konta w październiku, listopadzie oraz grudniu 2019. Oznacza to, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, a na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów 🙂

Warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium) są bardzo proste:

– wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku)

– wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem.

I to tyle! Premia wpłynie na nasze konto do 31.01.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto wspomnieć, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ minimum 1000 zł oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Uwaga osoby 18-26 lat!


Dla osób poniżej 26. roku życia bank przygotował specjalną ofertę, a mianowicie zakładające konto w wersji Student mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat. Jedyny warunek to konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – po tym nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Najpóźniej do 25 września złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz zawrzyj umowę z bankiem do końca września br.

Poniższy link przekieruje Cię na stronę promocji.  

ZAŁÓŻ KONTO

W razie pytań piszcie, pomogę 🙂

 

1 thought on “2,7% na koncie oszczędnościowym utrzymane + 200 zł premii w Banku Millennium”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *