Jak zarobić na kartach kredytowych nawet 400 zł ?

    Bardzo lubię korzystać z promocji, w których bank za spełnienie prostych warunków daje zarobić pokaźną sumkę 🙂 Wybieram takie promocje, które nie są zbytnio skomplikowane oraz nie wymagają od nas nadzwyczajnych aktywności. Poniżej przedstawię jak za korzystanie z kart kredytowych można zyskać 400 zł.

Citibank –  voucher na zakupy do Allegro o wartości 400 zł

    Za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity możemy zgarnąć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro! Tak jak już wspomniałem warunki promocji są bardzo proste do spełnienia.

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.
Podstawowe wymagania:
– wiek – minimum 18 lat,
– dochód netto – minimum 1200 zł,
– zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli powyższe warunki są przez nas spełnione to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 13.12.2019. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych.  Wystarczy dołączyć potwierdzenia przelewów wynagrodzenia jakie otrzymujemy na konto.

ZAŁÓŻ KONTO TUTAJ

Jak otrzymać nagrodę ?

    Warunki są bardzo proste, a mianowicie:
należy zalogować się minimum raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę.
w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę dokonaj transakcji kartą o łącznej wartości min. 1 500 zł. Jeśli umowę podpiszemy w październiku to warunki możemy spełniać aż do stycznia 2020 roku.

Bank zaznacza, że pod uwagę będzie brał wszystkie transakcje bezgotówkowe, oprócz transakcji szczególnych (czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiaczy” obrotów kartą). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy np. w sklepie  i będzie OK.
    Choć czasu na spełnienie warunków mamy sporo, to czym szybciej, tym lepiej. Nagrodę w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie allegro.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy voucher na 400 zł.

Citibank – 400 zł do Leroy Merlin

    Citibank przygotował również drugą propozycję – bon 400 zł do Leroy Merlin. Warunki są bardzo podobne do wyżej opisanej promocji, ale dla porządku je wymieńmy.
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.
Podstawowe wymagania:
– wiek – minimum 18 lat,
– dochód netto – minimum 1200 zł,
– zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli powyższe warunki są przez nas spełnione to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 12.12.2019. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych.  Wystarczy dołączyć potwierdzenia przelewów wynagrodzenia jakie otrzymujemy na konto.

ZAŁÓŻ KONTO TUTAJ

Jak otrzymać nagrodę ?

    Warunki są bardzo proste, a mianowicie:
należy zalogować się minimum raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy
w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy o kartę dokonaj transakcji kartą o łącznej wartości min. 2 000 zł. Jeśli umowę podpiszemy w październiku to warunki możemy spełniać aż do stycznia 2020 roku.
Bank zaznacza, że pod uwagę będzie brał wszystkie transakcje bezgotówkowe, oprócz transakcji szczególnych (czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiaczy” obrotów kartą). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy np. w sklepie  i będzie OK 🙂

Zgodnie z regulaminem karta podarunkowa zostanie wysłana do nas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Ponieważ karta jest analogowa, to dotrze do nas pocztą/kurierem.

Karta będzie ważna minimum 6 miesięcy. Będziemy z niej mogli korzystać wielokrotnie, aż do momentu wydania 400 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity ?

Zgodnie z informacją widniejącą na stronie banku rzeczywista stopa procentowa wynosi 10,47% w skali roku. Bank ma obowiązek podawać reprezentatywny przykład,  w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane są przez 12 miesięcy w równych ratach.
W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze –  należy używać karty kredytowej mądrze i spłacać ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bez-odsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek. Jeśli spłacimy kartę od razu po otrzymaniu wyciągu bankowego (wyciąg jest widoczny w systemie bankowości internetowej) nie zapłacimy ani grosza odsetek.

Karta kredytowa jest darmowa. Jednak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy dodatkowa karta będą płatne. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji/usług, to opłaty nie będzie.

    Trzeba pamiętać, że możemy skorzystać tylko z jednej promocji. Po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty (można to zrobić z poziomu strony internetowej banku).

W razie pytań służę pomocą.

 

1 thought on “Jak zarobić na kartach kredytowych nawet 400 zł ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *